Çağdaş Kamping

Çanakkale 0530 693 79 05
Çağdaş Kamping

Hakkında

Çağdaş Kamping Çanakkale ilinin Ayvacık ilinde yer alıyor. Anadolu topraklarının en batı ucunda, Akliman koyunda yer alan Çağdaş Kamping harika denizi ve temiz havası ile doğaseverlerin ilgisini çekiyor. Türkiye’ de güneşinin batışının en güzel izlendiği ender yerlerden biri burası. Çam ve zeytin ağaçları ile çevrili kamp alanında güneşin yakıcı etkisinden uzakta ferah bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz. Kamp alanında her dakika sıcak su bulunuyor. Duş,tuvalet ücretsiz ve gayet temiz. İsterseniz çadırlarınıza kadar elektirik çekilebiliyor. Ayrıca alanda internette mevcut. Çağdaş kampin de harika yemekler yiyebileceğiniz bir de cafe bulunuyor.

Konaklama

Huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız Çağdaş Kampingin misafirleri için ayırmış olduğu ağaçlık alanda kamp atabilirsiniz. Çadırların tamamı gölgede kalıyor ve manzaraları ilgi çekici.

Karavanı olan doğa severlere de Çağdaş Kampingde yer var. Karavanlar için ayrılmış olan alanlar huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Aktivite

Tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeken bölgede yakınlarda ki bir çok tarihi esere geziler düzenleyebilirsiniz. Doğal güzellikleri ile meşhur olan bölgede orman içinde trekking yapıp, harika denizinde dalışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım

Akliman Koyu, Altın Kum Sahili Babakale Ayvacık, Çanakkale / TÜRKİYE