Dolmuş Camping

Çanakkale 0532 175 33 88
Dolmuş Camping

Hakkında

Çanakkale ilinin Geyikli ilçesine bağlı olan Dalyan köyünün şirin ve eğlenceli kampingi Dolmuş Kamping. Huzur ve sessizliğin eğlenceyle buluştuğu nadide yerlerden burası. Bir çok hastalığa iyi gelen tertemiz havası ve Çanakkale’nin akvaryumu andıran pırıl pırıl denizi doğaseverleri cezbediyor. 1-2km uzunluğunda tertemiz bir plaja ev sahipliği yapıyor Dalyan köyü. Bu sebeple plajda gereksiz kalabalıklar meydana gelmiyor.

Kamp alanında çeşit çeşit yemekler yiyebileceğiniz ufak ve şirin bir cafe bulunuyor. Yiyecek veya içeçeklerinizi de saklamanız için ortak buzdolabı mevcut. İnternet,elektrik,duş ve tuvalet ücretsiz olarak veriliyor. Çadırlara elektrik çekilebiliyor. Duşlarda 7/24 sıcak su akıyor.

Dolmuş kamping misafirlerine sadece temiz hava, orman ve deniz vaadetmiyor. Kamping alanına 2-3 km mesafede bulunan Alexandria Troas büyüleyici mimarisi ile dikkat çekiyor. Gelen misafirler güneşin batışını bu antik kentten takip ediyor. Alanda kazı çalışmaları dahala devam etmekte.

Konaklama

Dolmuş kamping de konaklamak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan ilki çadır kampı. Alanda çadır için ayrılmış gölgelik alanlar var. Çadır kurmak isteyenler buralarda, çam ve zeytin ağaçlarının altında güneşten uzakta konaklayabilirler.

Diğer bir seçenek ise karavan. Karavanı olan doğaseverler içinde bir alan oluşturulmuş. Karavani olan misafirler de gene aynı şekilde çam ve zeytin ağaçları altında konaklayabilirler.

Aktivite

Alanda yapılabilecek bir çok aktivite bulunuyor. Bunlardan ilki pırıl pırıl denizde dalış yapmak olabilir. Kamp alanına çok yakın bir mesade bulunan Alexandria Troas antik kentine yürüyüş yapılabilir.Gene kamp alanına yakın bir mesafe

Adres ve Ulaşım

Dalyan Köyü, Atatürk Cad.(Sahil Cad.) No:67 Geyikli, Ezine, Çanakkale