Esinti Çadır Kamp Yeri

Çanakkale 0542 452 56 67
Esinti Çadır Kamp Yeri

Hakkında

Esinti çadır kamp yeri, Ege'nin buz gibi turkuaz rengi sularında tatil yapmak, kaz dağlarının eteklerinde bol oksijenli bir yaşam sürmek isteyenler için ideal. Kamp alanı içerisinde bulunan çadırlar ile ya da kendi çadırınız ile kamp tesisinde konaklayabilirsiniz. Kamp alanı içerisinde rahat etmeniz için her şey düşünülmüş durumda. Konforlu çadırları ve muhteşem yemek menüsü ile Esinti Çadır Kamp Yeri, misafirlerine muhteşem bir kamp deneyimi yaşatıyor.

Kamp alanı içerisinde bulunan restaurant'tan yemeklerinizi alabilir ya da mutfakta kendiniz yapabilirsiniz. Her çadır içerisinde aydınlatma ve priz bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak su, wc, duş ve internet hizmetlerinden günün her saati ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Esinti Çadır Kamp Yeri, konforlu çadırları ve muhteşem ekibi ile samimiyet kokan bir ortamda kamp yapmanızı sağlıyor.

Aktiviteler

Esinti Çadır Kamp Yeri'nde yapılabilecek bir çok aktivite bulunmaktadır. Kamp alanı çevresinte hiking rotaları ve binlerce yıllık tarihi dokusu bulunmaktadır. Athena tapınağı, Aristo'nun felsefe okulu gibi dünyanın en önemli tarihi yapıları bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda kaz dağlarının muhteşem şelaleri ve doğal güzellikleri ise sadece yarım saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Adres ve Ulaşım

17860 Behram/Ayvacık/Çanakkale