Hotel Kum Kamping

Çanakkale (0286) 814 14 55
Hotel Kum Kamping

Hakkında

Hotel Kum Kamping Çanakkale Gelibolu Eceabat mevkiinde oldukça büyük bir alana kurulmuş bir işletme. Saros körfezinin berrak sularının hemen kıyısına kurulmuş olan işletme Gökçeada’nın da tam karşısında bulunuyor. Hotel Kum Kamping de misafirlerin rahat etmesi ve huzurlu bir tatil geçirmesi için her şey düşünülmüş. Alanda hem otel odaları hemde karavancı gezginler için özel alanlar bulunuyor. Dolu dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız burası tam size göre. Hotel Kum Kamping sınırları içerisinde 1 restorant 2 cafe 3 bar ve 2 adet de havuzu barındırıyor. Alanda duş,tuvalet ve sıcak su 7/24 hizmetinizde. Ayrıca elektrik ve internet ağı da bulunuyor.

Konaklama

Hotel Kum Kampingde konaklamak için 2 farklı imkan bulunuyor. Karavanı olan misafirler için ayrılmış alanda konaklamak ve rahatına daha düşkün misafirler için tasarlanmış 72 otel odasından birinde konaklamak.

Aktivite

Hotel Kum Kamping sınırları içerisinde yapılacak bir çok aktivite bulunuyor. Çocuklar için yapılmış oyun alanlarında çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Ayrıca yetişkinler için tasarlanan spor salonlarında spor yapabilirsiniz. Havuz ve denizde yüzüp tarihi bölgenin tadını çıkarabilirsiniz.

Adres ve Ulaşım

Eceabat, 17900 Çanakkale