İnci Camping

Çanakkale 0535 789 13 54
İnci Camping

Hakkında

İnci Kamping Çanakkale Ayvacık, Küçükkuyu mevkiinde yer alıyor. İnci Kamping alanı oldukça büyük ve denize sıfır. Alanın büyük olması çok büyük bir avantaj. Hem karavanlar hem çadırlar rahat rahat alanda sıkışmadan tatillerini yapabiliyorlar. Kamp alanın tamamı ağaçlarla kaplı durumda. Hem kamp çadırı için ayrılan alan hem karavancılar için ayrılan alan hepsi ağaçlarla kaplı durumda. İnci Kamping misafirlerinin rahat etmesi için her şeyi düşünmüş.

Kamp alanında her 2 çadıra 1 buzdolabı düşüyor ki bu da herkese çok rahat yetiyor artıyor bile. Ayrıca her çadıra sandalye ve masa veriliyor istenirse elektrik de çekiliyor. Alanda sabah akşam yemek yiyebileceğiniz bir lokanta bulunuyor. Çamaşırhane ve bulaşıkhane de her daim misafirlerin hizmetinde.Her dakika sıcak suyu akan duşu ve tuvaleti ücretsiz olarak sunuluyor. Alanda internette mevcut.

Konaklama

Türkiye’nin en temiz havasında güneşin zararlı ışınlarından korunup harika bir uyku çekmek için İnci Kampingin misafirleri için ayırmış olduğu çadır kampı alanında çadır kurup deliksiz bir uyku çekebilirsiniz.

Karavancı misafirler içinde büyük ve ağaçlık bir alan ayrılmış. Karavancı doğaseverler de buralarda konaklayabilirler.

Aktivite

İnci Kamping ve çevresinde yapabileceğiniz bir çok faaliyet bulunmakta. Alan özel konumu sebebiyle bir çok yere oldukça yakın. Asos antik kentleri, Kaz dağlar gibi tarihi ve doğal alanlara geziler düzenleyebilirsiniz. Ya da yarım saat mesafede bulunan Akçay ve Altınoluk’a günü birlik geziler yapabilirsiniz. Çevrede ki ağaçlık alanda trekking yapabilirsiniz.

Adres ve Ulaşım

Arıklı Köyü Kumsal Mevkii No:28 Küçükkuyu Çanakkale / TÜRKİYE