Neverland Camping

Çanakkale 0532 527 56 84
Neverland Camping

Hakkında

Neverland Kamping Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu mevkiinde denize oldukça yakın bir alanda kurulmuş. Huzur, samimiyet ve eğlenceyi birleştiren bir anlayışa sahip Neverland Kamping. Ege denizinin en serin ve temiz sularına sahili bulunan bölge temiz havası bakir doğasıyla da dikkat çekiyor. Çadırların tamamı ahşap zemin olup yerden yüksekte olacak şekilde tasarlanmış bu da misafirlere daha kesintisiz ve huzurlu bir uyku sağlıyor. Alanda sıcak su,elektrik,duş ve tuvalet bulunuyor. internet ağı da mevcut.

Konaklama

Çam ve zeytin ağaçları altında tertemiz bir havada rahat bir uyku çekmek istiyorsanız çadır kampı için ayrılmış olan ağaçlık alanda çadır kurabilirsiniz. Eğer çadırınız yoksa alandan da çadır kiralayabilirsiniz.

Karavanı olan gezginler için kamping içerisinde alanlar ayrılmış. Karavancılar da kendileri için ayrılan alanlarda konaklayabilirler.

Aktivite

Neverland Kamping ve çevresinde yapılabilecek bir çok aktivite mevcut. Kamp alanın çevresinde ki tarihi alanlarda kültürel geziler yapıp, ormanlık arazi de trekking gerçekleştirebilirsiniz. Masvmavi ege sularında dalış yapıp farklı bir dünyaya göz atabilirsiniz.

Adres ve Ulaşım

Nusratlı Köyü Sahil Yolu No:158 Ayvacık, Çanakkale, TÜRKİYE