Rüya Camping

Çanakkale 0539 204 53 74
Rüya Camping

Hakkında

Rüya Camping, Ege'nin en güzel konumunda bulunan muhteşem bir kamping tesisidir. Kamp alanı içerisinde rahat etmeniz için tüm imkanları sunan Rüya Camping, profesyonel ekibi ile güzel bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Asos'un muhteşem denizi ve doğası ile huzur dolu bir kamp tatili geçirmenizi sağlayacak olan Rüya Camping, yaz döneminde ziyaretçilerini bekliyor.

Rüya Camping, profesyonel ekibi ve konforlu çadırları ile kamp tatilinizi en iyi hale getirirken, kendi çadırınız ile konaklama imkanı da vermektedir. Kamp yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi tesis içerisinden temin edebilir, merkezi konumu sayesinde tüm bölgelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aktiviteler

Rüya Camping çevresinde bir çok hiking rotası bulunmaktadır. Aynı zamanda Asos'un muhteşem tarihi yapılarına oldukça yakında bulunmaktadır. Athena Tapınağı ve Aristo'nun felsefe okulu gibi bir çok tarihi yapı bulunmaktadır. Aynı zamanda buz gibi denizi ile yazın sıcaklığını unutacaksınız.

Çanakkale'nin en güzel yerlerine oldukça yakın bir konumda bulunan Rüya Camping, tüm tarihi ve doğal güzellikleri görebilmek için tercih etmeniz gereken bir kamp alanıdır.

Adres ve Ulaşım

namazgah mevkii Ahmetçe Altı Ayvacık-Çanakkale