Şamata Çadır Kamp

Çanakkale 0542 789 10 24
Şamata Çadır Kamp

Hakkında

Şamata Kampin Çanakkale Ayvacık’da yer alıyor. Doğanın bütün güzel imkanlarının yer aldığı bu özel alanda kamp yapıp tertemiz havayı tenefüs etmek insana huzur veriyor. Kaz dağlarına yakınlığı sebebiyle alanda hava her daim rüzgarlı ve oldukça temiz. Egenin en serin sularının yer aldığı bölge aynı zamanda egenin en temiz suyuna sahip.

Kamp alanı denize sıfır bir konumda ve etrafı tamamen ağaçlarla çevrili. Şamata Kamping misafirlerin konforuna oldukça önem veriyor. Tesis misafirlerin rahat edebilmesi için her gün temizleniyor. Hijneye çok önem veriliyor. Kamp alanında sıcak su,duş,tuvalet ve elektrik ücretsiz olarak misafirlere veriliyor. Kullanmak isteyenlere internette veriliyor. Alanda sabah öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz bir de cafe bulunuyor. Gelen misafirlerin tamamı mutlu ayrılıyor.

Konaklama

Şamata Kamping misafirlerinin huzurlu bir uyku çekebilmesi için ağaçların altında harika bir kamp alanı ayırmış. Kamp atmak isteyen misafirler burada konaklayabilirler. Karavanda kalmak isteyen misafirler için de ayrı bir alan tahsis edilmiş. Karavancı gezginler de buralarda huzurlu bir şekilde konaklayabilirler.

Aktivite

Çevrede ki ormanlarda güneşten uzak bir şekilde trekking yapabilirsiniz. Egenin en berrak sularında dalış gerçekleştirebilirsiniz. Yakınlarda ki Kaz Dağları, Asos, Behramkale gibi yerleri gezebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım

Kayalar köyü/Ayvacık, Canakkale, Turkey