Seddülbahir Mocamp

Çanakkale (0286) 862 00 56
Seddülbahir Mocamp

Hakkında

Türkiye'nin en batısında yer alan Seddulbahir Mocamp, Türkiye'de güneşin en son battığı noktada yer alıyor. Tarihi dokusu ve buz gibi denizi ile yaz sıcakları ile adeta savaşıyor. Tarih, doğa ve denizin bir arada bulunduğu muhteşem bir coğrafyada yer alan Seddulbahir Mocamp, Çanakkale ve Yunanistan'ı en net gören yer olarak bilinmektedir.

Huzur dolu, sessiz sakin bir kamp tatili yapmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken muhteşem bir kamp alanı. Tesis içerisinde rahat etmeniz için gereken her şey düşünülmüş. Sıcak su, WC, Duş ve internet hizmetlerine ücretsiz olarak günün her saati erişebilirsiniz.

Aktiviteler

Kamp alanını ziyaret edeceklerin oltaları ile gelmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Bereketli Ege sularının en çok balık bulunan noktası olduğunu iddia ediyoruz. Ayrıca kamp alanı çevresinde bir çok yürüyüş rotası ve tarihi mekan bulunmaktadır. Tarihi güzelliklerini ve yüzlerce yıllık yapıları görmeden bu bölgeden ayrılmanızı kesinlikle önermiyoruz. Çanakkale Kamp Alanları arasında mutlaka görmeniz gereken muhteşem bir tesis!

Adres ve Ulaşım

Ertuğrul Koyu Seddülbahir Köyü Eccabat/Çanakkale