İstanbul Kamp

İstanbul (0216) 318 61 56
İstanbul Kamp

Hakkında

İstanbul Kamp İstanbul’un Karadeniz sahillerinin en güzel bölgeleri arasında yer alan Şile’de bulunmaktadır. Kamp alanının İstanbul şehir merkezine uzaklığı 70 km’dir. İstanbul Kamp’ın en büyük özelliği buraya günü birlik de gidebiliyor olması. Denize sıfır olan İstanbul Kamp alanı 300 metre uzunluğunda harika bir plaja sahip. Plajın arkası Şile’nin doğal ormanları ile kaplı durumda. Ormanların içinden geçen birde 1500 metre uzunluğunda temiz bir dere mevcut. Yani İstanbul Kamp alanı bünyesinde bir çok doğal güzelliği barındırıyor. Alanda tuvalet, duş, elektrik ve internet ücretsiz olarak veriliyor. Yemekleriniz için de dilerseniz alanda kendiniz yapabilirsiniz ya da alana ait restorantta güzel yemekler yiyebilirsiniz.

İstanbul Kamp Konaklama

İstanbul Kamp’da konaklamak için bir çok farklı seçenekler mevcut. Çadır kampını seven doğa severler için tam 100 çadırlık kamp alanı ayrılmış. Kamp alanına yakın duşlar ve tuvaletler de mevcut, aynı zamanda çadıra elektrik de çekebiliyorsunuz. İstanbul Kamp’da karavanı olan doğa severler de unutulmamış ve karavanları ile konaklamaları için ayrı bir bölüm oluşturulmuş. Son olarak farklı bir deneyim yaşamak ve rahatına biraz daha düşkün doğa severler alanda bungalow evler yapılmış. İstanbul Kamp alanında tam 15 adet bungalow bulunmakta. Dilerseniz bunlardan birini kiralayıp İstanbul’da başka yerlerde yaşayamacağınız deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Aktivite

istanbul Kamp alanında konaklamak ve yemek dışında da yapabileceğiniz bir çok aktivite mevcut. Kamp alanı civarında ormanlarda trekking yapabilirsiniz. Dağcılık eğitim parkurlarına katılabilirsiniz. Arkadaşlarınız doğal ortamda paintball turnuvaları yapabilirsiniz. Takım oyununa dayalı olan Survivor Macera oyunlarına katılabilirsiniz. En zevkli aktivitelerden biri olan Hazine Avı oyununa katılabilirsiniz. Denizde dalış yapıp balıklarla beraber yüzebilirsiniz. İstanbul Kamp’da yapılabilecek aktivite sayısı çok, size en uygun olanı seçin ve eğlenmenize bakın.

Adres ve Ulaşım

Pehlivan Cad No: 148 Kabakozköyü, 31500