Kamp malzemesi almak için e-ticaret sitelerini kullanmak yerine ürünleri test edip almak isteyenler için İstanbul’da en iyi kamp malzemesi satan yerleri derledik. Decathlon bayiileri ya da diğer AVM mağazaları dışında kamp malzemesi alabileceğiniz, uygun fiyatlı ve sıradışı ürünleri bulabileceğiniz muhteşem mekanlar bulunmaktadır.

İstanbul’da Kamp Malzemesi Satan Yerler?

İstanbul’da direkt olarak kamp malzemesi ya da toptancılarının olduğu bir bölge bulunmamaktadır. Ancak bir çok ürünün toptancısı ya da toptan fiyatına perakende satışının yapıldığı sirkeci bölgesinde kamp ürünleri ve kampta ihtiyacımız olabilecek bir çok ürünün satışı yapılmaktadır.

Kamp Malzemeleri Sirkeci

Sirkeci’de kamp malzemesi satan bir çok mağaza bulunmaktadır. Av malzemeleri altında ya da direkt kamp ürünleri olarak sirkeci çarşı bölgesinden bu mağazalara ulaşabilirsiniz. Bir çok e-ticaret sitesine oranla çok daha uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz. Sirkeci çarşısında bulacağınız uygun fiyatlı ürünler, büyük mağazaların ürünlerinden daha kaliteli olabilmektedir. Alacağınız çadırın dikişlerine, malzemesine ve diğer teknik özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Kamp malzemesi alışverişlerinde ürünü birebir görerek almak isteyenler ilk önce Sirkeci ve civar ilçelerin çarşılarına gitmeleri önerilmektedir. Çadır, el feneri testere gibi bir çok işe yarayacak ürünü internet fiyatlarından daha düşük fiyatlara temin edebilmektesiniz.

Dipnot: Pazar günleri tüm mekanlar kapalı.

Kamp Malzemesi Nereden Bulurum?

Kamp malzemesi satın almak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır, e-ticaret sitelerinden ya da kamp malzemeleri satan mağazalar. E-ticaret siteleri belirli dönemlerde ünlü markaların ürünlerini oldukça uygun fiyatlara satmaktadırlar. Özellikle e-ticaret sitelerinin aralarında bulunan rekabet, indirim konusunda bir çok avantaj sağlamaktadır.

Kamp malzemelerini mağazadan almak için bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Alışveriş Merkezlerinde bulunan Decathlon gibi mağazalardan temin edebilirsiniz. Bir çok ilçede bulunan avcılık malzemesi satan mekanlarda da kamp malzesi bulunmaktadır. Ancak uygun fiyata ürün almak istiyorsanız ürünlerin bir nebze daha ucuz olduğu Sirkeci çarşısını tercih etmelisiniz. Sadece çadır için değil kamp hayatında ihtiyacınıza yarayacak bir çok ürünü uygun fiyata temin edebilirsiniz.