Şile, bakir kalmış doğası ve muhteşem atmosferi ile İstanbul’un en çok tercih edilen kamp alanıdır. Şile kamp alanları, yılın her dönemi aktif olarak tüm ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle İstanbul’a yakınlığı ile bilinen ve hafta sonu doğa ile iç içe geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan Şile kamp alanları, çadır, bungalow ve karavan ile konaklama imkanı sunuyor.

İstanbul’un yorucu temposundan kurtulmak ve hafta sonu tatili yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği şile kamp alanları, yeşil bitki örtüsü ve karadenizin hırçın denizi ile muazzam bir kamp tatili vaad ediyor. Şile’nin hemen hemen her köyünde ve sahilinde bulunan kamp alanları, yaz ve kış sezonlarında çadır kampı yapmanıza olanak sağlıyor.

Şile Kamp Alanları

Şile bölgesinde ücretli ve ücretsiz kamp yapabileceğiniz bir çok özel mekan bulunmaktadır. Doğal kamp alanları ve kamping tesisleri ile yılın her dönemi kamp yapmanızı sağlayacak muhteşem noktalar bulunmaktadır. Kışın Şile bölgesinde kamp yapmak için bungalow ya da karavan ile konaklamanız gerekmektedir.

1-) Şile Green Park Kamping

Şile’nin Ağva bölgesinde bulunan Kurfallı köyünün en güzel tesislerinden birisi olan Green Park Kamping , bungalow ve çadır konaklama tesisleri ile biliniyor. İstanbul’luların en çok tercih ettiği kamp alanlarından birisi olan tesis, verdiği profesyonel hizmet ile akıllarda yer ediyor.

Green Park Kamping
Green Park Kamping

2-) Woodyville Kamping

Türkiye’nin ilk kovboy konseptine sahip muhteşem bir kamp alanı olan Woodyville Kamping Şile kamp alanlarına güzel bir ambiyans katıyor. Kovboy konseptine göre tasarlanan özel alanlar, dere kenarında kovboy araçları ile muhteşem bir tatil sunuyor.

Şile Kamp Alanları bölgesinde yer alan Woodyville kamping, tertemiz bir dere ve muhteşem Karadeniz sularının dibinde yer alıyor. Bungalow ve çadır ile konaklama imkanı sunan tesis, bölgenin en iyi kamp alanı olarak bilinmekte.

Woodyville Kamping
Woodyville Kamping

3-) Seferoğulları Kamping

Ağva’nın kurfallı köyünde yer alan Seferoğulları kamping, bol oksijenli ormanlık bir alanda yer almaktadır. Güzel ve huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlayacak oldukça şirin kamp alanı, profesyonel ekibi ile verdiği sorunsuz hizmet ile beğeni topluyor.

Orman içerisinde bulunması ve denize 200 metre uzaklıkta muhteşem bir konumda yer alan seferoğulları kamping, samimi ortamı ve eğlenceli geceleri ile mutlaka görmeniz gereken bir mekan.