Mıstık Camping

İstanbul (0212) 235 08 08
Mıstık Camping

Hakkında

Mıstık Kamping İstanbul’un avrupa yakasının karadeniz sahilinde Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine en yakın kamp alanlarından biridir. Mıstık Kamping denize çok yakındır ve doğası çok temizdir. Sessiz sakin bir kamp alanı arayan doğa severler için birebirdir. Alanda duş, tuvalet ücretsiz olarak sunuluyor aynı zamanda dilerseniz çadırınıza elektrikte çekebiliyorsunuz ücretsiz olarak. Ek olarak alanın her yerinden çeken Wi-Fi ağına sahipler ve kullanımı ücretsiz. Kampingde yemeklerinizi yiyebileceğiniz ufak bir restorantta mevcut. Alanda çamaşırlarınızı yıkabileceğiniz bir çamaşırhane ve bulaşıklarınızı yıkayabileceğiniz bir bulaşıkhane bulunuyor Misafirlerinin çok büyük bir bölümünü yabancı turistler oluşturmaktadır. Mıstık kamping düşük fiyat politikası ile de göze çarpıyor.

Konaklama

Çadırda kalmak isteyen misafirler için tam 200 çadırlık alan ayrılmış. Çadır alanlarının tamamının zemini çim. Üstelik çadır alanlarında ki ağaçlar sayesinde çadırlar güneşin zararlı ışınlarından da korunmuş oluyor. Karavanda konaklamak isteyen misafirler içinde ayrı bir alan oluşturulmuş. Karavanı olan misafirler de kendileri için ayrılmış olan bu alanda rahatça konaklayabilirler.

Aktivite

Mıstık Kamping harika denizi ve çevresinde ki ormanları ile doğa aktivite imkanı sunuyor. Dilerseniz pırıl pırıl denizde yüzüp dalış yapabilirsiniz. Dilerseniz çevrede ki ormanlarda ve tepelerde yürüyüş yapabilirsiniz. Kamp alanında mangal için ayrılmış alanlarda harika etler pişirebilirsiniz veya kamp alanın doğal ve sessiz ortamında ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken kimseye ücret de ödemiyorsunuz.

Adres ve Ulaşım

Kilyos Turban Cd. No:41 34450 Sarıyer

Yorumlar

Umut Çağdaş CoşkunUmut Çağdaş Coşkun

Güzel bir firma. Çalışanları da ayrıca güler yüzlü. Kamp için şehir dışına çıkamayacaklar için güzel bir tercih olur. Öneririm. :)