Sahil Kamp İstanbul

İstanbul 0530 049 17 90
Sahil Kamp İstanbul

Hakkında

Sahil Kamp İstanbul İstanbul’un anadolu yakasının karadeniz sahillerinde Şile ilçesinde yer almaktadır. Alan denize sıfırdır. Sahil Kamp İstanbul’un çevresi karadenizin meşhur nemli ormanlarıyla kaplıdır. Ormanın içinde dereler nehirler de mevcuttur. Çevresinin ormanlarla kaplı olması sebebiyle alanın havası çok temizdir. Alanda her şey doğaya uygun olarak inşaa edilmiştir. Çevrede ki her şey ahşaptır. Sahil Kamp İstanbul şehir merkezine 60 km uzaklıktadır. Alanda duş, tuvalet, elektrik ve internet gib ihtiyaçlarınız ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz. Alanda ayrıca alışveriş yapabileceğiniz büfe ve markette bulunmaktadır. Sahil Kamp İstanbul’un en iyi özelliklerinden biri fiyatlarının oldukça ucuz oluşu. Üstelik fiyatlara kahvaltı da dahil ediyorlar.

Konaklama

Sahil Kamp İstanbul’da konaklamak için bir çok farklı alternatifler mevcut. Kamp atmak isteyenler için ayrı bir alan ayrılmış, diğer çadırdıcılarla beraber burada rahatlıkla kamp atabilirsiniz. Üstelik çadırınız yoksa oradan oldukça ucuz fiyatlara kiralayabilirsiniz. Çadırlarınıza elektrik de çekiyorlar. Ve ayrıyetten herkese ücretsiz olarak bir emanet dolabı veriyorlar. Karavanı olanlar için de tesis içinde farklı bir alan oluşturulmuş. Karavancılarda onlar için ayrılmış bölümde konaklıyorlar. İlginç deneyimler yaşamak isteyen doğa severler için bungalow evler inşaa edilmiş. 2 kişilikten 10 kişiliğe kadar değişen farklı türlerde bungalowlar mevcut.

Aktivite

Tesis civarında ki ormanlarda Trekking imkanı Doğal ortamda ormanın içinde paintball imkanı Dağcılık faaliyetleri Mangal için ayrılmış piknik yerleri

Adres ve Ulaşım

Kurna Köyü Şile