Yalıköy Kamping

İstanbul (0212) 761 85 15
Yalıköy Kamping

Hakkında

Yalıköy Kamping İstanbul’un kuzey batısında karadeniz sahillerinde bulunuyor. Çatalca ilçesine bağlı. Yalıköy Kamping misafirlerine gerçek bir doğal ortam sunuyor. Çevresinde ki çok büyük bir alanı kaplayan el değmemiş ormanlar, misafirler için ilginç bir deneyim sunuyor. Yalıköy Kamping İstanbul’a sadece 1-2 saat kadar uzak olmasına rağmen misafirlerini doğanın kalbine götürüyor. İstanbul gibi bir metropolde böyle bir deneyim yaşamak gerçekten zor. Kamp alanında sıcak su, tuvalet, duş ve elektrik gibi imkanlar ücretsiz olarak sağlanıyor. Ayrıca kamp alanın her yerinde çeken internet de mevcut. Alanda yemek yiyebileceğiniz ufak bir büfe mevcut. Eğer macera dolu bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız burası tam size göre bi kamping.

Konaklama

Yalıköy kamping konaklamanın iki yolu var. Bunlardan ilki ve çok ilgi göreni çadır kampı. Alanda ormanın içinde ayrılmış olan kamp alarında çadır kurarak harika bir kamp deneyimi yaşabilirsiniz. 2. yol ise karavan. Karavanı olan misafirler de kendiler için ayrılmış özel alanlarda konaklayabilirler.

Aktivite

Yalıköy Kamping de gerçek doğada yapılacak ne kadar aktivite varsa yapabilirsiniz. Burası doğanın kalbinde yer alıyor. Çevrede ki ormanlarda trekking yapabilirsiniz. Tepelerde dağcılık ve tırmanış faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz. Ormanın içinde yaşayan yaban hayvanlarını görme imkanı bulabilirsiniz. Ege denizini kıskandıracak kadar güzel olan denizinde dalış faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım

Mustafa Kemal Paşa Caddesi. Yalıköy Mah. Çatalca