Ünal Kamping

Tekirdağ 0532 317 86 38
Ünal Kamping

Hakkında

Ünal Camping, çadır, karavan ve bungalov odaları ile hizmet vermektedir. Günlük, haftalık ve aylık rezervasyonlar ile daha uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunmaktadır. Pansiyon odaları da bulunan Ünal Camping, Marmara Ereğlisi bölgesinde yer almaktadır. Tekirdağ kamp alanları listesinde yer alan bu güzel mekan, İstanbul'a sadece 55 km uzaklıktadır. Mekan içerisinde cafe, restoran ve çay bahçesi bulunmaktadır. Aynı zamanda hafta sonları eğlence etkinlikleri düzenlenmektedir. 

Ünal Camping içerisinde duş, wc, buzdolabı, wifi ve otopark gibi birçok ücretsiz hizmet bulunmaktadır. Günlük ve haftalık seçeneklerle konaklayabileceğiniz gibi, sezonluk yer de kiralayabilirsiniz. Günü birlik piknik alanları, mangallar ve çeşitli etkinlikler düzenmektedir.

Konaklama

Çadır, karavan ve bungalov seçenekleri ile konaklama imkanı bulunan Ünal Camping müşterilerine konfor ve huzur dolu bir tatil keyfi yaşatıyor. Kampta güvenlik önlemi olarak her noktası kameralar ile izlenmektedir. Haftalık ve sezonluk kiralamalarda çok daha uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. 

Aktivite

Özellikle hafta sonları kamp alanı içerisinde birçok etkinlik düzenlenmektedir. Canlı performans müzik ve çeşitli gösteriler ile ziyaretçilerin eğlenceli vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Kamp alanı içerisinde eğlenmenizi sağlayacak birçok aktivite bulunmaktadır. Ödüllü oyunlar ve şarkı yarışmalarınında yapıldığı camping alanı, yaz döneminde oldukça hareketli olmaktadır. 
Adres ve Ulaşım

Marmara Ereğlisi Sahil yolu